Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko, Kambodža, Vietnam - velké asijské dobrodružství Premium hotel

Bangkok a Smaragdový Buddha • Angkor Wat a džungle • úžasná zátoka Halong Bay • Ho Chi Minhovo město a Hanoj • partyzánské tunely Cu Chi   Program zájezdu. Den 1 Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase

Popis hotelu ?

Bangkok a Smaragdový Buddha • Angkor Wat a džungle • úžasná zátoka Halong Bay • Ho Chi Minhovo město a Hanoj • partyzánské tunely Cu Chi
 
Program zájezdu.
Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let). Sraz 2 hodiny před odletem na letišti F. Chopina ve Varšavě - nový terminál, odletová hala, odbavovací přepážka č.270. Přímý charterový let LOT do Bangkoku.
Den 2
Přílet do Bangkoku. Pasová kontrola a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu, odpočinek po cestě. Večeře v hotelu.
Den 3
Snídaně v hotelu, poté navštěva Bangkoku: chrám Zlatého Buddhy, květinový trh v čínské čtvrti, Královský palác, v něm Wat Pra Kaeo - svatyně s nejznámější thajskou sochou Buddhy - malým Smaragdovým Buddhou. Po návštěvě oběd. V odpoledních hodinách prohlídka Klongach - projížďka lodí po kanálech, které v minulosti představovaly alternativní komunikační systém Bangkoku. Ve večerních hodinách pro zájemce večeře s uměleckou ukázkou (příplatek cca 1.800 THB nebo cca 60 USD).
Den 4
Po časné snídani transfer autobusem na hranici mezi Thajskem a Kambodžou, vízová kontrola a pak přejezd do Siem Reap, nacházejícího se pouhých 7 km od chrámů v Angkoru. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh. (Trasa cca 430 km).
Den 5
Po snídani prohlídka kamenných chrámů z doby rozkvětu Khmerské říše s jeho hlavním městem v Angkoru (seznam UNESCO). Během výletu oběd v místní restauraci. Komplex skládající se z více než 400 budov, býval obklopen zemědělskou půdou, dobře udržovanými silnicemi, kanály a silnými zdmi. Program zahrnuje také chrám Bayon, chrám ve tvaru pyramidy Babhuon, Terasa slonů, Terasa malomocného krále a jižní brána Angkor Thom a Angkor Wat. Odpoledne navštívíme Ta Phrom - část Angkoru, která odolala silám přírody, v tomto případě džungle. Často se stává že mocné stromy vyrůstají z kamenných budov a jejich kořeny jsou obtočené kolem sloupů nebo dokonce celých budov. Nocleh v hotelu. Večeře ve vlastní režii.
Den 6
Po snídani volný čas na individuální procházku nebo pro zájemce fakultativní výlet (za příplatek cca 50 USD + vstupenka do Angkor Wat, aktuálně cca 20 USD) do komplexu svatyní Bantaey Srei, nazývané " pevnost žen" a Banteay Samre. Oběd v místní restauraci a následně přejezd do Baeng Malea chrámu postavenému v době, kdy byly vytvořeny chrámy v Angkoru. Jeho ruiny jsou porostlé mechem, lišejníky, propletené s kořeny stromů a lián, což vytváří úžasnou atmosféru tohoto místa. Po prohlídce návrat do Siem Reap. Večeře ve vlastní režii, nebo pro zájemce večře s ukázkou lidových khmerských tanců (cena cca 50 USD). Nocleh v hotelu v Siem  Reap. (Trasa cca 130 km).
Den 7
Po snídani přejezd k jezeru Tonle Sap a plavba lodí do plovoucí vesnice. Poté transfer na letiště a odlet do hlavního města Kambodži - Phnom Penhu. Po příjezdu krátká prohlídka města Phnom Penh: Královský palác, Stříbrná pagoda, Památník nezávislosti, muzeum Tuol Sleng (věnováno obětem režimu Pol Pota) a Wat Phnom - nejstarší chrám ve městě, ze kterého pochází název kambodžského hlavního města. Oběd nebo večeře. Nocleh v Phnompenhu. (Trasa cca 340 km).
Den 8
Po časné snídani transfer autobusem do Ho Chi Minova města (Saigon), který se nachází ve Vietnamu. Krátký trajekt přes Mekong. Hraniční kontrola, výměna autokaru. Pokud to bude možné, prohlídka impozantního chrámu v Tay Ninh - hlavním centru syncretického náboženství Cao Dai. Navštívíme také proslulé partyzánské tunely Cu Chi - symbol boje proti Viet Congu s cizími vojsky. Během výletu večeře v místní restauraci. Ubytování v hotelu v Saigonu a nocleh. (Trasa cca 520 km).
Den 9
Po snídani prohlídka na Ho Či Minova města: Katedrála Notre Dame, historická hlavní pošta, pagoda Thien Hau a Nefritový císař, čínská čtvrť a bazar Binh Tay. Během výletu oběd. Následně přelet do Hanoje nebo Haiphongu. Ubytování v hotelu a nocleh. (Vnitrostátní let).
Den 10
Po snídani přejezd do Ha Long a mořský výlet po zátoce (seznam světového dědictví UNESCO). Plocha je vyplněna úžasnými skalními útvary, ostrovy, jeskyněmi, atp. Během výletu oběd s nabídkou plodů moře. V odpoledních hodinách přejezd do Hanoje, po cestě zastávka v obci výrobců keramiky - Dong Trieu. Ve večerních hodinách ukázka proslulých "vodních loutek", které jsou specialitou Hanoje a severního Vietnamu. Nocleh v hotelu. (Trasa cca 230 km).
Den 11
Po snídani navštěva Hanoje: ​​Ho Či Minhovo mauzoleum (pokud bude otevřené), prezidentský palác, rezidenci Ho Chi Minha, chrám na jednom sloupu a Chrám literatury. Oběd během výletu. V odpoledních hodinách projížďka rikšami přes koloniální staré město. Nocleh v hotelu.
Den 12
Po časné snídani transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Příjezd do Pattaya/Jomtien/Rayong nebo Koh Samui a ubytování. Volný čas pro opalování, koupání v moři a relaxaci. (Trasa cca 170 km + vnitrostátní let).
Den 13-15
Čas na odpočineku u moře nebo nákupy. Možnost využití Fakultativních výletů (nevztahuje se na klienty, kteří se rozhodnou zůstat na ostrově Koh Samui nebo v Rayongu). Výlet na ostrov Koh Lan (cca 30USD), travesti show (cca 30 USD), tropické zahrady Nong Nooch (cca 40 USD) nebo i jiné.
Den 16
Po snídani odjezd  z hotelu a transfer na letiště. Přímý charterový let do Polska.
 
Poznávací část
Hotely vysoké kvality 4*
Pokoje: ve všech hotelech jsou vybaveny TV, klimatizací, koupelnou s WC a často minibarem (za příplatek). Třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkovým pokojem s přistýlkou (přistýlka je zpravidla v podobě rozkládacího lůžka nebo pohovky).
Vybavení: hotelová restaurace, bar a ve většině hotelů bazén.
 
Pobytová část
Hotely: popisy hotelů najdete v části Thajsko - pobyt (Jomtien/Pattaya, Rayong, Koh Samet nebo Koh Chang) a v rezervačním systému R.pl.
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 
 
Víza:
Občané ČR potřebují pro vstup do Vietnamu a Kambodži vízum.
Více inforomací v cestovní kanceláři.
Upozornění! Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu! V opačném případě nebude možné překročení hranice a vyřízení víza. 
 
Vezměte prosím na vědomí, že osobní údaje v rezervaci a v cestovním pase musí být identické. Věnujte prosím pozornost dvojitým jménům a příjmením v dokumentech!
 
UPOZORNĚNÍ:
Klienti, kteří nevyřizují vízum prostřednictvím CK, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.
 
Upozornění k přeletu:
Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • Thajsko, Kambodža, Vietnam - velké asijské dobrodružství PREMIUM

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám