Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Togo - informace

Hledáte zájezd do země Togo v západní Africe? Zájezdy do Toga vás zavedou do této fascinující destinace, která nabízí různorodou přírodu, bohatou kulturu a autentické africké zážitky. Togo je známé svou nádhernou přírodou, která zahrnuje pláže u pobřeží Atlantského oceánu, savany, deštné pralesy a hory. Můžete se vydat na výlety do národních...

Informace o zemi Togo

Hledáte zájezd do země Togo v západní Africe? Zájezdy do Toga vás zavedou do této fascinující destinace, která nabízí různorodou přírodu, bohatou kulturu a autentické africké zážitky. Togo je známé svou nádhernou přírodou, která zahrnuje pláže u pobřeží Atlantského oceánu, savany, deštné pralesy a hory. Můžete se vydat na výlety do národních parků, jako je Fazao-Malfakassa nebo Kéran, abyste pozorovali divokou zvěř a ptáky.

Togo je zemí nacházející se na západním pobřeží Afriky, omezenou na severu Burkinou Faso, na východě Beninskem a na západě Ghanou. Togo má bohatou kulturu, rozmanitou geografii a pestrou historii.

Hlavním městem Toga je Lomé, které se nachází na pobřeží Atlantského oceánu. Toto město je největším v zemi a jeho přístav je důležitým ekonomickým uzlem. Lomé nabízí kulturní atrakce, trhy a nádherné pláže.

Togo je zemí s rozmanitým geografickým prostředím, zahrnujícím pobřeží, savany, hory a deštné pralesy. Země je známá svými krásnými plážemi na pobřeží Guinejského zálivu a příležitostmi pro vodní sporty. Vnitrozemí Toga nabízí příležitosti pro safari, trekking a prozkoumávání národních parků, jako je Fazao-Malfakassa.

Kulturní scéna Toga je bohatá a různorodá, odrážející různé etnické skupiny v zemi. V Togu žijí především etnické skupiny Ewe, Kabye a Tem, a každá z nich přispívá k kulturnímu bohatství země. Tradiční hudba, tanec a řemeslné dovednosti jsou důležitou součástí místní kultury.

Historie Toga zahrnuje období koloniální nadvlády, zejména německé a francouzské, a později boj za nezávislost. Togo získalo nezávislost od Francie v roce 1960. Od té doby prošlo země politickými změnami a občanskými konflikty.

Togská kuchyně zahrnuje pokrmy, jako je fufu (kukuřičná mouka a voda), soupe (polévka), a různé druhy masa, včetně ryb a drůbeže. Tradiční pokrmy jsou často ochuceny různými omáčkami a kořením.

Togo je populární turistickou destinací pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, bohatou kulturu a historické památky. Země nabízí možnosti pro pozorování divokých zvířat v národních parcích, prohlídky tradičních vesnic a zážitky z místních festivalů a ceremoniálů. Togo je místem, kde se setkávají přírodní krása, kulturní rozmanitost a pohostinnost místního obyvatelstva.

Togo - informace o destinacích

Mapa Togo - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám