Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Laroxx Hotel Lara hotel

Laroxx Hotel Lara je situováno pouhých sedm kilometrů od městačka Antalya a osm kolometrů od mezinárodního letiště. Laroxx Hotel Lara poskytuje svým klientům soukromou písčitou pláž s molem, která leží 1,5 km od hotelu. Laroxx Hotel Lara zajišťuje svoz na pláž v pravidelných intervalech. Užít si

Skluzavky a tobogány

Popis hotelu ?

www.laroxxhotel.com

Laroxx Hotel Lara je situováno pouhých sedm kilometrů od městačka Antalya a osm kolometrů od mezinárodního letiště. Laroxx Hotel Lara poskytuje svým klientům soukromou písčitou pláž s molem, která leží 1,5 km od hotelu. Laroxx Hotel Lara zajišťuje svoz na pláž v pravidelných intervalech. Užít si zábavu můžete i v hotelových bazénech se skluzavkami.
 
Poloha:
Laroxx Hotel Lara se nachází od letiště 8 km, od nejbližšího města Antalya 7 km a od písečné pláže 1500 m.
 
Vybavení:
Laroxx Hotel Lara nabízí 24.hod. recepci, hlavní restauraci, pekárnu, a'la carte restauraci (rybí), několik barů, venkovní bazén, vnitřní bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén, spa centrum, turecké lázně, sauna, terapie, relaxační area, masáže, kosmetické procedúry, kadeřnictví, fitness centrum, denní activity, turnaje, bazénové hry, vodní polo, gymnastika, stolní tenis, šipky, animační program, diskotéka, živá hudba, obchod, fotograf, koncerty, pokojová služba, prádelna, žehlící služba, tel/fax, služba lékaře, parkoviště, konferenční prostor a wifi internetové připojení.
 
Internet:
Wifi internetové připojení k dispozici.
 
Sport a zábava:
Fitness centrum, denní activity, turnaje, bazénové hry, vodní polo, gymnastika, stolní tenis, šipky, animační program, diskotéka, živá hudba, obchod, fotograf, koncerty.
 
Wellness - SPA:
Spa centrum, turecké lázně, sauna, terapie, relaxační area, masáže, kosmetické procedúry, kadeřnictví to vše za poplatek.
 
Pro děti:
Baby club (1-3), mini klub (4-12 let), dětský bazén, animační program, dětské show, tematické hry, narozeninové oslavy, mini disko, dětský bufet v restauraci, hlídání dětí za poplatek.
 
Pláž:
Soukromá písčitá pláž s molem leží 1,5 km od Laroxx Hotel Lara, svoz na pláž zajištěn v pravidelných intervalech, k dispozici občerstvení, slunečníky, lehátka a osušky zdarma na pláži i u bazénu, za poplatek: pavilóny.
 
Ubytování:
Balkon, TV/SAT, klimatizace, telefon, trezor, minibar, souprava na přípravu horkých nápojů, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů
 
Stravování:
Laroxx Hotel Lara nabízí stravu ve formě ultra all inclusive.
 
Program ultra all inclusive:
Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne, večera a noci, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje zmrzlina zdarma; za poplatek: ostatní importované nápoje, nápoje v láhvích.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Zadané požadavky nesplňují žádné termíny zájezdů Katalog zemí | Last minute | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

  • LAROXX HOTEL

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám