Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

USA - informace

Hledáte zájezd do Spojených států amerických? Zájezdy do USA vás zavedou do této rozsáhlé země, která nabízí nekonečné množství možností pro dovolenou. USA jsou známé svou různorodostí a krásami. Můžete si vybrat, zda se chcete vydat do městských destinací, jako je New York, Los Angeles nebo Miami, a prozkoumat moderní kulturu, umění a nákupy.  ...

Informace o zemi USA

Hledáte zájezd do Spojených států amerických? Zájezdy do USA vás zavedou do této rozsáhlé země, která nabízí nekonečné množství možností pro dovolenou. USA jsou známé svou různorodostí a krásami. Můžete si vybrat, zda se chcete vydat do městských destinací, jako je New York, Los Angeles nebo Miami, a prozkoumat moderní kulturu, umění a nákupy.

 

Spojené státy americké, často označované zkráceně jako USA, jsou největším federálním státem v Severní Americe. Tato země má rozsáhlou historii, různorodou kulturu a bohatou krajinu, zahrnující hory, jezera, pláže a mnoho dalšího.

Hlavním městem USA je Washington, D.C., kde se nachází vládní budovy, jako Bílý dům a Kapitol. Washington, D.C. je také domovem mnoha muzeí, památníků a kulturních institucí, včetně National Mall s památníkem prezidenta Abrahama Lincolna a Washingtonova monumentu.

USA jsou známé svými různorodými geografickými rysy. Země zahrnuje Roky, Appalačské hory, Velké jezery, Překrásný kaňon a mnoho dalších ikonických přírodních krás. Národní parky, jako Yellowstone, Grand Teton a Everglades, nabízí příležitosti pro prozkoumávání divoké přírody a přírodních divů.

Kulturní scéna USA je neuvěřitelně různorodá a odráží směsici etnických, kulturních a uměleckých vlivů. Země je známá pro svou filmovou a hudební průmysl a má bohatou literární tradici. USA jsou také známé pro své sporty, jako je americký fotbal, baseball a basketbal.

Historie USA zahrnuje období osídlení původními americkými kmeny, koloniální éru, boj za nezávislost, expanzi na západ, občanskou válku a průmyslovou revoluci. USA byly založeny na zásadách svobody, rovnosti a demokracie.

Americká kuchyně je rozmanitá a zahrnuje mnoho regionálních specialit. Mezi oblíbené pokrmy patří hamburgery, hranolky, hot dogy, BBQ, pizza, tacos a mnoho dalších. USA jsou také známé svým různorodým nápojovým průmyslem, včetně výroby vína v Kalifornii, whisky v Kentucky a pivovarnictví v Coloradu a Oregonu.

USA nabízí nespočet možností pro cestování a objevování. Země má mnoho historických památek, nádherných národních parků, kosmopolitních měst a malebných venkovských oblastí. Amerika je místem, kde se setkávají kulturní různorodost, přírodní krásy a základní hodnoty svobody a demokracie.

Mapa USA - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám