Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Venezuela - informace

Hledáte zájezd do krásné Venezuely? Zájezdy do Venezuely vás zavedou do této jihoamerické země, která nabízí nádherné přírodní scenérie, exotickou biodiverzitu a jedinečné kulturní zážitky. Venezuela je domovem několika ohromujících přírodních pokladů, včetně Andských hor, krásných pláží na Karibském moři a národních parků, jako je Canaima s...

Informace o zemi Venezuela

Hledáte zájezd do krásné Venezuely? Zájezdy do Venezuely vás zavedou do této jihoamerické země, která nabízí nádherné přírodní scenérie, exotickou biodiverzitu a jedinečné kulturní zážitky. Venezuela je domovem několika ohromujících přírodních pokladů, včetně Andských hor, krásných pláží na Karibském moři a národních parků, jako je Canaima s neuvěřitelnými "tepuy" (stolové hory).

 

Venezuela je stát nacházející se na severním pobřeží Jižní Ameriky. Tato země má rozmanitou geografii, bohatou přírodu a komplexní historii. Venezuela je známá svými krásnými plážemi na Karibském moři, bohatstvím ropy a kulturou latinskoamerických národů.

Hlavním městem Venezuely je Caracas, které je největším městem v zemi a ekonomickým centrem. Město nabízí pestrou směsici moderní architektury a historických památek, jako je Palacio de Miraflores a Panteón Nacional. V blízkosti Caracasu se nachází i krásná příroda, včetně Avila National Park s nádhernými výhledy na město.

Geografie Venezuely zahrnuje Andské hory na západě, deštné pralesy na jihu a Karibské pobřeží na severu. Tato země je známá svými národními parky a přírodními krásami, včetně Angel Falls, nejvyššího vodopádu na světě, a Canaima National Park, kde najdete impozantní tepuy (stolové hory).

Kulturní scéna Venezuely odráží směsici vlivů, včetně původní kultury indiánů, evropského osídlení a afrických tradic. Země je známá pro svou hudbu, včetně salsa a joropo, a tradiční tance, jako je samba a merengue. Venezuelská kuchyně zahrnuje pokrmy jako arepas (placky z kukuřičné mouky), pabellón criollo (národní jídlo) a empanadas.

Historie Venezuely zahrnuje období španělské koloniální nadvlády, boje za nezávislost v 19. století a pozdější politické nepokoje. Země je také známá pro své bohatství ropy a význam, který tato surovina hraje ve světové ekonomice.

Venezuela je ideálním místem pro dobrodružné cestovatele, kteří hledají přírodní krásy, pláže, vodopády a kulturní zážitky. Země nabízí možnosti pro treky v horách, pozorování divoké zvěře v deštném pralese a sluníčko na krásných karibských plážích. Venezuela je místem, kde se setkává bohatá příroda, kultura a pohostinnost místního obyvatelstva.

Venezuela - informace o destinacích

Mapa Venezuela - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám