Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Vietnam - informace

Hledáte zájezd do fascinujícího Vietnamu? Zájezdy do Vietnamu vás zavedou do této nádherné jihovýchodní asijské země, která je známá svou bohatou kulturou, historií a ohromujícími přírodními krásami. Vietnam má nádherné pláže na pobřeží Jihovýchodní Asie, a tak si můžete užít slunění, koupání a vodní aktivity v oblíbených letoviscích, jako je Ha...

Informace o zemi Vietnam

Hledáte zájezd do fascinujícího Vietnamu? Zájezdy do Vietnamu vás zavedou do této nádherné jihovýchodní asijské země, která je známá svou bohatou kulturou, historií a ohromujícími přírodními krásami. Vietnam má nádherné pláže na pobřeží Jihovýchodní Asie, a tak si můžete užít slunění, koupání a vodní aktivity v oblíbených letoviscích, jako je Ha Long Bay, Da Nang a Phu Quoc.

Vietnam je zemí nacházející se v jihovýchodní Asii s bohatou historií, kulturním dědictvím a úchvatnou přírodou. Tato země, známá svými krásnými plážemi, pohořím, historickými památkami a chutnou kuchyní, byla jednou z koloniálních zemí ve vlivu Francie a později byla zasažena vietnamskou válkou.

Hlavním městem Vietnamu je Hanoj, historické a kulturní centrum země. Hanoj je plný trhů, pagod, chrámů a historických památek, včetně Hoàn Kiếm Lake a komplexu chrámů Temple of Literature. Město si zachovává tradiční vietnamskou atmosféru a je známé pro svou výbornou uliční kuchyni.

Dalším významným městem je Ho Či Minovo Město, které bylo bývalou Saigonem. Město je pulzujícím ekonomickým centrem a nabízí moderní architekturu, luxusní hotely a živé noční život. Kromě toho je ve Vietnamu mnoho dalších malebných měst a regionů, jako je Hue, Hoi An a Da Nang.

Vietnam má bohatou historii zahrnující období dynastií, francouzskou koloniální nadvládu a válku s USA. V roce 1975 bylo sjednoceno pod jednou vládou. Země má také bohaté kulturní dědictví, zahrnující tradiční umění, hudbu a tance.

Tradiční vietnamská kuchyně je vynikající a zahrnuje pokrmy, jako je pho (vývar s nudlemi), bun cha (grilované vepřové s nudlemi) a goi cuon (rolky z rýžového papíru). Vietnamská kuchyně je známá svou čerstvostí a chutnou kombinací bylin, koření a masa.

Vietnam je také známý pro svou úchvatnou přírodu, včetně pohoří Sapa na severu, krásných pláží na pobřeží, zelených rýžových polí a zajímavých jeskyní. Národní parky, jako je Halong Bay a Phong Nha-Ke Bang, nabízejí příležitosti k objevování jedinečných přírodních krás.

Vietnam je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci kulturního poznání, dobrodružství v přírodě a chutného jídla. Země nabízí možnosti pro trekking v horách, potápění u korálových útesů, zkoumání historických památek a procházky na krásných plážích. Vietnam je místem, kde se setkávají bohatá kultura, přírodní krásy a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Vietnam - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám