Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

3x nej Afriky, Střelkový mys a velryby hotel

Cesta po nejkrásnějších místech jižní Afriky. Zahradní cesta je ikonou a každý návštěvník odchází jen s těmi nejlepšími pocity. Historie, současnost, kultura a nádherná příroda. Hermanus je hlavním městem velryb, a my je budeme pozorovat ze skalnatého břehu. Kapské město patří mezi nejkrásnější

4 zájezdy od 95 965 Kč

Popis hotelu ?

Cesta po nejkrásnějších místech jižní Afriky. Zahradní cesta je ikonou a každý návštěvník odchází jen s těmi nejlepšími pocity. Historie, současnost, kultura a nádherná příroda. Hermanus je hlavním městem velryb, a my je budeme pozorovat ze skalnatého břehu. Kapské město patří mezi nejkrásnější města na světě. Navštívíme i nejjižnější Střelkový mys a Mys dobré naděje. Přeletíme k Viktoriiným vodopádům, zajedeme za slony do Chobe a domů se vrátíme plní zážitků a se spoustou fotografií.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • 3 nejkrásnější místa jihu Afriky
  • Střelkový mys, velryby, scénické pobřeží jižní Afriky
  • kosmopolitní Kapské město, slavný mys Dobré naděje a Stolová hora
  • Vic Falls, 111 metrů vysoké vodopády na řece Zambezi, safari v Chobe

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: Přelet nad rovníkem

Odlet z Evropy, přelet nad celou Afrikou až na její jižní pobřeží.

2. den: Přílet do Port Elizabeth
PORT ELIZABETH

Přílet do Port Elizabeth. Čeká nás prohlídka města a odpočinek po dlouhém letu. Popovezeme se centrem města na náměstí Vuyisile Mini Square, kde stojí původní radnice a několik dalších historických budov. Prohlédneme si i památník Lady Elizabeth Donkin, která byla manželkou guvernéra Kapské provincie. Na její počest bylo nově vzniknuvší město pojmenováno.

Opustíme ruch města a odjíždíme do divočiny. Ubytujeme se na okraji soukromé rezervace a v rámci odpočinkového dne a podle času příjezdu si užijeme krátkou procházku zvířecím parkem a vydáme se hledat první africká zvířata. Den zakončíme u drinku v některé z lodge v rezervaci.  Klid a pohodu po dlouhém letu z Evropy určitě všichni ocení.

3. den: Vítejte na Zahradní cestě
PORT ELIZABETH – KNYSNA

Opouštíme metropolitní oblast známou jako Nelson Mandela Bay a vydáváme se za krásami Garden route - slavné Zahradní cesty. Tato přibližně 200 kilometrová cesta začíná na východě v oblasti ústí řeky Storm, kde budeme mít naši první zastávku, a končí až ve městě Mossel Bay. V národním parku Tsitsikama se přesuneme k ústí řeky a užijeme si krásné výhledy na divoké pobřeží.

Jen o pár kilometrů dál stojí na hlavním tahu most Bloukrans, odkud se skáče jeden z nejvyšších komerčních bungee skoků. Místo se nachází 216 metrů nad hladinou řeky. Odvážíte se skočit? Pokud ne, podíváme se na někoho, kdo tu odvahu má, a poté se přesuneme o kousek dále na příjemnou pláž Nature's Valley.

Jsme na místě, kde končí Otter trail, pěší pobřežní cesta začínající u řeky Storm, která trekařům a nadšencům turistiky, jež si nesou vše na vlastních zádech, zabere několik dní. My si prohlédneme začátek a konec této stezky a zkusíme si představit, jak vypadá celá délka trasy.

Pokračujeme Zahradní cestou, užíváme si krásnou krajinu a kolem města Plettenberg Bay se dostaneme do Knysny. Město, které je domovem festivalu ústřic, je příjemným rekreačním centrem této ikonické části JAR. Čeká nás večeře v některé z vynikajících restaurací. Nezapomeňte ochutnat místní ústřice!

4.  den: Nejjižnější bod Afriky
KNYSNA – HERMANUS

Opouštíme Knysnu a po pobřežní Zahradní cestě pokračujeme do Mossel Bay, kde tato cesta oficiálně končí,… ale krásné pobřeží pokračuje dál. V Mossel Bay se zastavíme na místě, kde kdysi místo poštovní schránky fungoval "poštovní strom" - první pošta v jižní Africe. Pošlete pohlednici se speciální známkou se stromem a vhoďte ji do schránky ve tvaru boty. Proč má zrovna takový tvar, to se dozvíte na místě.

Vzniklo tu i muzeum Bartolomea Dia, které si společně s tímto stromem budete moci prohlédnout. Muzeum je věnované námořní historii této oblasti. Poté, co Portugalci objevili cestu na východ kolem nejjižnějšího cípu Afriky, tu odstartoval čilý cestovní ruch.

V Mossel Bay opustíme Zahradní cestu a vydáme se kulturní krajinou směrem na západ. Na farmách se zaměříme na místní hospodářská zvířata, ale i na ta divoká. Právě v této části je totiž možné pozorovat národního ptáka JAR - jeřába rajského.

Pomalu se přesuneme na poloostrov, na jehož konci se nachází Cape Agulhas - Střelkový mys. Právě ten je nejjižnějším místem kontinentu, i když někde je za ně mylně označovaný Mys dobré naděje. Pak už se postavíme na místo, kde se pomyslně spojují Indický a Atlantický oceán a vysvětlíme si, jak je to s mísením oceánských vod v současnosti. Prohlédneme si maják a pokračujeme do Hermanusu, historického lázeňského města.

5. den: V hlavním městě velryb
HERMANUS

Když se vysloví název města Hermanus v komunitě lidí zabývajících se otázkou ochrany velryb, ihned vědí, o čem je řeč. Právě toto místo je známé velkou hustotou vícero druhů velryb od července do října s největšími počty v září, a tak patří mezi nejlepší místa na světě vhodná k pozorování těchto savců. Do zálivu Walker migrují z pobřeží Antarktidy keporkakové a velryby jižní, mimo ně se tu vyskytují i další druhy. Velryby tu často připlouvají tak blízko pobřeží, že vám stačí sedět na břehu a tyto fascinující tvory pozorovat ze skal.

V Hermanusu se každoročně přibližně v polovině září koná Velrybí festival. Na místě zvaném Gearing's Point hlídá během nejrušnější sezóny „hláska“ - člověk, který když uvidí velrybu, zatroubí. Podle jeho tónu byste měli vědět, o jaký druh velryby se jedná, a podívat se směrem, kam ukáže. Tento zaměstnanec města je s takovou profesí asi jediným na světě.

Pokud chcete svoji šanci v pozorování zvýšit, vydejte se na plavbu lodí za velrybami. Tento výlet najdete mezi doplňkovými službami, plavby se organizují od června do listopadu.

Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, v nedalekém městečku Gansbaai leží jedno z nejlepších míst na klecové potápění se za žralokem bílým, známým jako velký bílý nebo lidožravý. Pokud máte zájem o tento zážitek, kontaktujte naši kancelář, celá aktivita zabere asi tři čtvrtě dne. Gansbaai je od Hermanusu vzdálený 45 kilometrů.

Kromě těchto aktivit budete z břehu pozorovat velryby, projdete se po pobřežní stezce, nebo si budete jen tak užívat velmi příjemnou atmosféru městečka. Aktivnější z nás mohou jít kajakovat po zálivu do míst, kam už nesmí motorové lodě, kde jsou ale tučňáci, lachtani, vydry i velryby více než doma. Hermanus si vás určitě podmaní a budete na něj velmi rádi vzpomínat. Pokud uvidíte velryby, bude zážitek o to intenzivnější. Přespíme tu ještě jednu noc, abychom se mohli následující den posunout o kus dál do mateřského města.

6. den: Jižní kříž nad Stolovou horou
KAPSKÉ MĚSTO

Přijíždíme do města, které mnozí označují za nejkrásnější město světa. A mají pravdu. Úžasná poloha mezi modrým oceánem a obrovskou Stolovou horou se svahy porostlými vinnou révou evokují ráj na Zemi. Proto naše první kroky povedou na úpatí Stolové hory. Našimi auty se vyvezeme ke stanici lanovky, ale ti, kteří chtějí ulovit větší zážitky, mají možnost na "Stolovku" vystoupat pěšky. Průvodce zná nejlepší turistickou stezku a vy se doslova dotknete úžasné přírody v centru třímilionového města. Na výstup máte dvě hodinky. Rekord CK je 52 minut.

Lanovkáři se budou na vrcholku hodinku procházet, dají si výbornou kávičku a vyfotí si damany skalní. Procházka poté směřuje k Maclears Beacon a všichni společně si vychutnáme výhledy na Robben island, kde byl osmnáct let vězněný Nelson Mandela, ale i výhledy na Lví hlavu, Ďáblův vrchol a 12 apoštolů na jihu.

Teď už všichni chápeme, proč je Cape town tak oceňovaný. Dolů se společně svezeme otočnou panoramatickou lakovkou a ubytovaní jsme v absolutním centru města. Večer už nás čeká procházka s průvodcem, který nám ukáže nejdelší ulici města plnou historických viktoriánských domů. Dáte si na večeři talíř s ražniči z pštrosa, krokodýla nebo kudu? Nebo vyzkoušíte steaky, které mohou směle konkurovat těm argentinským?

Africká hudba nás dostane do varu. Jsme tu, v Africe, na kontinentu, odkud všichni pocházíme… a tak nějak to cítíme. S CK tu budete jako doma!

7. den: Hledáme Bludného Holanďana na Mysu dobré naděje
KAPSKÉ MĚSTO

Za nejkrásnějšího světla vyrážíme na den, který bude pro vás jedním z nejlepších ve vašem životě. Hory a bouřlivé moře 50 km jižně z Kapského města. Lachtani, tučňáci a hrozny plné cukru, které tvoří úžasné vína. Kapské Město a jeho okolí má úžasné mikroklima. Zátoky, kde bylo překladiště dřeva (Hout Bay), zátoky známé sebevraždou desítek velryb, míříme do národního parku Table Mountain (UNESCO), na absolutní jih kontinentu. Uvidíme už dnes pštrosy, antilopy a opice? 15 minutová procházka k majáku na Mysu a pak úžasný hodinový trekking (přímá vzdálenost mezi body je 2,3 km) nádhernou přírodou kolem Diasovy pláže s úžasnými výhledy a foto pauzy k Mysu Dobré naděje. Zde v roce 1488 přistál Portugalec Bartolomeu Dias a v roce 1895 ho obeplul i pradědeček našeho ředitele Luboše Fellnera. Víte, jak daleko je odsud k vám domů? Kilometrovníky vám to řeknou. Místo bouří, jehož se námořníci obávali, ale když ho porazili, tak byla velká šance zbohatnutí. Dále na jih je už jen Antarktida. Po obeplutí mysu již námořníci nemířili na jih, ale na východ do klidnějších vod. Nádherné pláže, tyrkysový ledový oceán, ráj pro ptáky, divoká příroda, jakou naleznete pouze zde. Bludný Holanďan, vrchy hottentotů a obrovská zátoka False Bay. Třetí nejstarší město země, stovky tučňáků. Vykoupete se nebo alespoň svlažíte nohy? Pláže jsou plné surfařů a žraloků bílých. Od června do listopadu je šance vidět velryby. U pláže, kde surfovala Agatha Christie, odbočíme opět ke Stolové hoře a zamíříme do nádherných vinic. Ne ledajakých, ale těch nejstarších v subsaharské Africe s více než 330 letou kontinuální historií. Projdeme se vinicemi, scenerie jsou nádherné. Hlavní dům je skvělou ukázkou první holandské architektury z dob prvního guvernéra Simona van der Stela (17. století). Ochutnáme 5 sort od Sauvignon Blanc přes barikové Chardonnay až po speciální sorty červeného. Pinotage je sorta, kterou si určitě zamilujete. Za posledních 10 let vína z této unikátní vinice dostaly 66 zlatých medailí. Specialitou je, že vína z těchto vinic si vychutnával Napoleón Bonaparte, pruzští a francouzští králové, ve svých dílech ho vzpomíná Charles Dickens či Charles Baudelaire ho, v Květy zla, přirovnává ke rtům milované. Luxus, kvalita a historie v jednom by mohly být závěrem nádherného dne. Ještě ná čeká skvělá večeře. Dáte dnes prioritu mořským potvorám? Studený oceán produkuje ty nejlepší na světě. Krevety, ústřice, úžasné mušle či ryba, kterou najdete pouze zde v okolí města. V CK doporučujeme restauraci Den Anker (Kotva) umístěnou ve starém hangáru, ale dnes jde o jednu z nejluxusnějších restaurací města na březích přístavu. Mnoho druhů piva z rodinných pivovarů a vinná karta oceněna jako "Platinium" podle Dinners club. Ideální čas na rozhovory s novými kamarády z vaší skupinky. Takový den plný zážitků dokážeme zorganizovat po 24 letech zkušeností a kontaktů! Jsme tu pro Vás.

8. den: Diamanty, fotbal a rugby
KAPSKÉ MĚSTO

Se zkušeným průvodcem se bezpečně projdeme absolutním centrem města, navštívíme trhy s výrobky a suvenýry z celé Afriky. Úžasným zážitkem nejen pro fotografy bude pestrobarevná čtvrť Bo- Kaap. Domečky červené, zelené, žluté barvy, hnědé, černé, tyrkysové. Muslimská čtvrť, indicko- malajská komunita a koření od vzniku světa. Muzeum diamantů na místě, kde se těží a obchoduje se s nimi nejvíce. Vysvětlíme si těžbu, ale i zpracování a uvidíte kopie těch nejznámějších a nejdražších diamantů světa. Vkusné výrobky za nejlepší ceny. Fotbalový stadion je architektonickým skvostem jakož i nejnavštěvovanější atrakce celého kontinentu, kterým je nově postavený Waterfront. Množství restaurací, obchodů, místo procházek, kde se vždy něco děje. Dokonalá rozloučení s Kapským městem a pokud Vám chybí adrenalin, tak fakultativně Vám můžeme zajistit i potápění s bílým žralokem. Právě v okolí Kapského města jsou nejlepší možnosti na jeho pozorování, protože zde žije jeho oblíbená pochoutka, lachtan. Zkusíte to? Objednejte si tento velmi vyhledávaný zážitek hned teď (fakultativně).

9. den: Mosi Oa Tunya – Kouř, který hřmí a krása Viktoriiných vodopádů
KAPSKÉ MĚSTO – VICTORIA FALLS

Dnes letíme na sever a čeká nás Zimbabwe, Victoria Falls. Časný ranní přesun na letiště a přelet s krátkým přestupem v Johannesburgu. Kolem oběda přistáváme na Vic Falls. Vstoupíme na místo, kde Doktor Livingstone objevil nádherné monumentální vodopády, které domácí volají Mosi Oa Tunya - Kouř, který hřmí. Přesvědčíte se o tom, že je to pravda. Budeme mít dostatek času na to, abychom si tento přírodní div užili. V roce 2008 byl zvolen mezi 7 přírodních divů světa. Pokud jste byli na vodopádech Iguazú nebo Niagara, zde si budete připadat jako objevitel. Minimum návštěvníků ve Vás vyvolá tento pocit. Buďte opatrní, na většině úseku není vybudováno zábradlí. Dokonalá divočina. Prohlídka města a okolí, kde není ničím neobvyklým, když tu běhají sloni, antilopy, na křižovatce se pasou prasata savanová a před supermarketem se krmí paviáni. Zimbabwe se postupně dostaneme pod kůži. Jaký je rozdíl mezi Matabele a Shona? Odkud je Bobby?

10. den: V zemi slonů
KASANE-CHOBE NATIONAL PARK

Safari. Celodenní safari v Botswaně na břehu řeky Chobe. Sedneme do stylových safari aut a vydáme se pozorovat hrochy, krokodýly, lvy, impaly a hlavně slony. Kombinované safari na souši a na vodě. Chobe patří mezi deset nejlepších parků světa a je jednoduše úžasné. A co se týče slonů jde o nejlepší národní park světa. Botswana má rostoucí populaci díky dodržování zákazu lovu slonů. "Utíkají" sem sloni i z okolních zemí a hledají zde bezpečí. A slon je úžasné zvíře – dokáže se přizpůsobit extrémně suché zemi, jako je namibská poušť, nebo zelené krajině, jakou je například Zimbabwe. Stádo vede alfa samice, která si vychovává svou nástupkyni. Tu většinou najdete na konci skupiny. Celý den strávíme v africké divočině. BOTSWANA je africkou zemí, která předběhla i většinu evropských zemí. Nejstarší africká demokracie, stabilní politika a trvale udržitelný cestovní ruch. Chobe je příkladem toho, jak Afrika umí využít své přírodní bohatství.

11. den: Rafting na Zambezi? Bungee? Procházka se lvy? To vše se zde dá!
VICTORIA FALLS

Volný den na vodopádech, během kterého můžete absolvovat různé fakultativní aktivity. Pokud jste aktivní a nemáte rádi odpočinek, zvolte si 3v1. Absolvujete vyhlídkový let vrtulníkem nad vodopády, procházku se lvy v soukromé rezervaci a budete se při západu slunce plavit po řece Zambezi v národním parku na klidné řece nad vodopády. Zde máte šance spatřit slony, žirafy, antilopy, hrochy a krokodýly na břehu či ve vodě. Let vrtulníkem nezabere mnoho času. Viktoriiny vodopády byly v roce 2008 zapsány na seznam 7 přírodních divů. Proleťte se nad tímto zázrakem a užijte si pohled na "Kouř, který hřmí" z výšky 600 metrů. Za 12 minut uděláte nad vodopády dvě "osmičky" a každý tak má šanci se spravedlivě pokochat. Celá aktivita trvá přibližně 1,5 hodinu, odlety jsou každých 30 minut. Poletíte nad horním tokem řeky před vodopády a přes samotné vodopády k místu, kde začíná úžasný kaňonový systém řeky Zambezi. Vstupné do národního parku ve výši 15 USD se hradí přímo na místě. Venčili jste už psa? Pojďte se projít se lvy. Strávíte s nimi přibližně 50 minut, v rámci malé skupinky se budete střídat během chůze a focení a každý se v přítomnosti lvů ocitne na chvíli sám. Už 10měsíční lev má výšku dospělého, menší lvíčata jsou zase neuvěřitelně roztomilé. Celá aktivita zabere přibližně 3,5 hodiny z Vašeho dne. Kromě jedinečného zážitku podpoříte program na vypouštění těchto ohrožených šelem do volné přírody v Zimbabwe. Více se dozvíte přímo na místě. Tato aktivita je určena pro osoby starší 15 let s výškou nad 150 cm. Sjíždění řeky Zambezi je považováno za nejdivočejší komerční rafting na světě. To znamená, že je určen téměř všem. Množství peřejí a kilometrů ujetých za jeden den určuje hladina řeky. Zážitek je však garantován, ať projedete peřejí 14 nebo 17. Tato půldenní aktivita bývá nejsilnějším zážitkem na zájezdu vůbec. Běžně zdatný člověk bez strachu z vody ho zvládne. Zažijte pocit splavu teplé ale dravé vody, a udělejte takto Vaši dovolenou více adrenalinovou. Cena zahrnuje: dopravu, rafting, výstroj. Poplatek za vstup do národního parku ve výši 10 USD / 1 osoba platí každý osobně přímo na místě. Pokud chcete zažít další zemi, vydejte se na půldenní výlet do Zambie. Navštívíte městečko Livingstone a stejnojmenné muzeum, které se věnuje přírodě a historii této oblasti. Nedaleko se nachází ukázková tradiční vesnice, kde živě uvidíte, jak kdysi žili lidé u Victoria Falls. Cestou se můžete podívat i na vodopády ze Zambijské strany. Z které jsou hezčí? Na to asi odpověď neexistuje, z každé jsou jiné, ani lepší, ani horší. Stále nemáte dost a máte rádi hodně adrenalinu? Skočte si bungee do 111metrové rokle, kde se téměř dotknete vody v Zambezi. A pokud chcete adrenalinu ještě více, na zipline překonejte kaňon Zambezi, a navíc se zhoupněte na houpačce z mostu. Udělejte krok do neznáma a pohoupejte se na laně kousek nad hladinou vody. Jezdili jste v Thajsku, Indii nebo na Srí Lance na indických slonech? Vyzkoušejte afrického. Není to tak běžné, jelikož afričtí sloni nebyli využíváni pro práci a chybí zde tato historie. O to je tento zážitek unikátnější. Potápěli jste se se žraloky? Co takhle krokodýl? V malém nákupním centru Elephant walk toto můžete zažít. Ponořte se do bazénu s obrovskými krokodýly nilskými. Máte rádi nákupy? Na místním trhu nebo v krámcích na hlavní ulici si užijete. Zde dokoupíte to, co Vám ještě chybí. Hledejte a smlouvejte. Koneckonců, Victoria Falls je nejlepší místo v Africe na tyto aktivity. Vyberte si.

12. den: Out of Africa
VICTORIA FALLS – JOHANNESBURG – EVROPA

Náš pobyt v Zimbabwe končí. Dnes do odjezdu na letiště ještě stihnete to, co se Vám nevešlo do plného programu předešlých dní. Let vrtulníkem, nebo procházka se lvy jsou aktivity, které máte možnost stihnout. Nebo budete mít klidné ráno s omamnou vůní červené africké země, nakoupíte poslední suvenýry a připravíte se na odjezd na letiště uprostřed divočiny. V odpoledních hodinách odlet a pokračování v cestě domů.

13. den: Přílet domů z jižní polokoule
EVROPA

Přílet domů.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
Vyberte
Vyberte
Termín Délka Doprava Strava a pokoje
28.07. - 09.08.2024 13 dní / 12 nocí letecky Praha snídaně
203 220 Kč za 2 dospělé
101 610 Kč za osobu
SLEVA až 14 %
−33 082 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu,.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu, přelet Kapské Město - Port Elizabeth, Kapské Město - Johannesburg - Victoria Falls, letištní poplatky, 10 x ubytování v 3* a 4* hotelech ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, letištní transfery v Africe, prohlídky dle programu, privátní dopravu během prohlídek a safari, safari v Chobe s obédem, vstupné do národního parku Chobe, stupné do památek a atrakcí, CK průvodce, pojištění proti insolventnosti.

Cena nezahrnuje:
stravu kromě uvedené, víza do Zimbabwe, fakultativní výlety
08.09. - 20.09.2024 13 dní / 12 nocí letecky Praha snídaně
197 030 Kč za 2 dospělé
98 515 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−46 217 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu,.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu, přelet Kapské Město - Port Elizabeth, Kapské Město - Johannesburg - Victoria Falls, letištní poplatky, 10 x ubytování v 3* a 4* hotelech ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, letištní transfery v Africe, prohlídky dle programu, privátní dopravu během prohlídek a safari, safari v Chobe s obédem, vstupné do národního parku Chobe, stupné do památek a atrakcí, CK průvodce, pojištění proti insolventnosti.

Cena nezahrnuje:
stravu kromě uvedené, víza do Zimbabwe, fakultativní výlety
13.10. - 25.10.2024 13 dní / 12 nocí letecky Praha snídaně
191 930 Kč za 2 dospělé
95 965 Kč za osobu
SLEVA až 19 %
−45 021 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu,.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu, přelet Kapské Město - Port Elizabeth, Kapské Město - Johannesburg - Victoria Falls, letištní poplatky, 10 x ubytování v 3* a 4* hotelech ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, letištní transfery v Africe, prohlídky dle programu, privátní dopravu během prohlídek a safari, safari v Chobe s obédem, vstupné do národního parku Chobe, stupné do památek a atrakcí, CK průvodce, pojištění proti insolventnosti.

Cena nezahrnuje:
stravu kromě uvedené, víza do Zimbabwe, fakultativní výlety
20.01. - 01.02.2025 13 dní / 12 nocí letecky Praha snídaně
197 030 Kč za 2 dospělé
98 515 Kč za osobu
SLEVA až 15 %
−34 770 Kč
ZOBRAZIT

Poznávací

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu,.. Celý popisek
Cena zahrnuje:
mezinárodní letenku do Kapského Města a zpět z Johannesburgu, přelet Kapské Město - Port Elizabeth, Kapské Město - Johannesburg - Victoria Falls, letištní poplatky, 10 x ubytování v 3* a 4* hotelech ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, letištní transfery v Africe, prohlídky dle programu, privátní dopravu během prohlídek a safari, safari v Chobe s obédem, vstupné do národního parku Chobe, stupné do památek a atrakcí, CK průvodce, pojištění proti insolventnosti.

Cena nezahrnuje:
stravu kromě uvedené, víza do Zimbabwe, fakultativní výlety

Další používané názvy

  • 3x nej Afriky + Střelkový mys a velryby

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám